BOYS 11/14: NATIONAL
GIRLS 11/14: NATIONAL | REGIONAL
|
XC Zone Nationals Lists |
|
|
XC Zone Nationals Lists |
|
Boys Regional Teams |
|
|
Boys Regional Teams |
|
November 14, 2019 |
|
|
November 14, 2019 |
|
Northwest |
|
|
Midwest |
|
|
|
|
|
1 |
Camas WA |
|
1 |
St. Charles East IL |
2 |
Kamakian WA |
|
2 |
Wheaton-Warrenville South IL |
3 |
Ashland OR |
|
3 |
York IL |
4 |
Franklin OR |
|
4 |
FW Concordia Lutheran IN |
5 |
Bishop Blanchet WA |
|
5 |
Orland Park Sandburg IL |
6 |
Lewis & Clark WA |
|
6 |
Carmel IN |
7 |
Tahoma Senior WA |
|
7 |
St. Xavier OH |
8 |
Idaho Falls ID |
|
8 |
Brighton MI |
9 |
Central Valley WA |
|
9 |
Woodbridge OH |
10 |
North Central WA |
|
10 |
Mason OH |
|
XC Zone Nationals Lists |
|
|
XC Zone Nationals Lists |
|
Boys Regional Teams |
|
|
Boys Regional Teams |
|
November 14, 2019 |
|
|
November 14, 2019 |
|
Southwest |
|
|
South |
|
|
|
|
|
1 |
Dakota Ridge CO |
|
1 |
El Paso Eastwood TX |
2 |
Corner Canyon UT |
|
2 |
The Woodlands TX |
3 |
Davis UT |
|
3 |
Southlake Carroll TX |
4 |
Niwot CO |
|
4 |
Bentonville AR |
5 |
Skyline UT |
|
5 |
Lewisville Flower Mound TX |
6 |
American Fork UT |
|
6 |
Coppel TX |
7 |
Mountain Vista CO |
|
7 |
Klein TX |
8 |
Timpanagos UT |
|
8 |
El Paso Americas TX |
9 |
Los Alamos NM |
|
9 |
Woodlands College Park TX |
10 |
Albuquerque Acad NM |
|
10 |
Fayetteville AR |
|
XC Zone Nationals Lists |
|
|
XC Zone Nationals Lists |
|
Boys Regional Teams |
|
|
Boys Regional Teams |
|
November 14, 2019 |
|
|
November 14, 2019 |
|
Southeast |
|
|
Northeast |
|
|
|
|
|
1 |
Loudoun Valley VA |
|
1 |
LaSalle Academy RI |
2 |
Severna Park MD |
|
2 |
Downington West PA |
3 |
Huntsville AL |
|
3 |
Bishop Hendriksen RI |
4 |
Satellite FL |
|
4 |
Tolland CT |
5 |
Vestavia Hills AL |
|
5 |
LaSalle College PA |
6 |
Broughton NC |
|
6 |
Christian Brothers NJ |
7 |
Nease FL |
|
7 |
WW Plainsboro South NJ |
8 |
Cardinal Gibbons NC |
|
8 |
Mendham NJ |
9 |
North Lincoln NC |
|
9 |
Coe-Brown NH |
10 |
West Abermarle VA |
|
10 |
Cherokee NJ |
|
XC Zone Nationals Lists |
|
|
XC Zone Nationals Lists |
|
Boys Regional Teams |
|
|
Boys Regional Teams |
|
November 14, 2019 |
|
|
November 14, 2019 |
|
California |
|
|
New York |
|
|
|
|
|
1 |
Great Oak CA |
|
1 |
Fayetteville-Manlius NY |
2 |
Newbury Park CA |
|
2 |
Gulderland NY |
3 |
Dublin CA |
|
3 |
Shenendehowa NY |
4 |
Bellarmine Prep CA |
|
4 |
Burnt Hills-Ballston Lake NY |
5 |
Clovis North CA |
|
5 |
Pittsford Mendon NY |
6 |
Jesuit CA |
|
6 |
Northport NY |
7 |
Claremont CA |
|
7 |
Shaker NY |
8 |
Thousand Oaks CA |
|
8 |
Xavier NY |
9 |
Agoura CA |
|
9 |
Mount Academy NY |
10 |
Maria Castillo CA |
|
10 |
Eastport/SouthManor NY |
|
XC Zone Nationals Lists |
|
Boys Regional Teams |
|
November 14, 2019 |
|
Heartland |
|
|
1 |
Mounds View MN |
2 |
Stevens Point WI |
3 |
Eden Prairie MN |
4 |
Middleton WI |
5 |
Eastview WI |
6 |
Lincoln SW NE |
7 |
Willston ND |
8 |
St. Paul Highland Park MN |
9 |
Pleasant Valley IA |
10 |
Buffalo MN |